KONST / Litografier / Färglitografi 13803256
nr 1380 3256
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. "Europa och tjuren". Signerad, numrerad 36/50cm. Motivet: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 45x37cm. Bär dedikation
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:30:31
17/2 21:42:43
200 kr
22/2 18:20:58